Sepetim
0 ürün(ler) -

Doğru Hukuk Yayınları
Smart | Elektronik | Uzman | Hukuk Hizmetleri

Hukuk Lab

HUKUK LAB®

 

Şipariş Üzerine Yayın

 

 

  • Kurum İçi Mevzuatınızın e-Kitap ve Mobilleşmesi: İç yönergeler, genelgeler, genel müdürlük talimatları, hukuk departmanı görüşleri, teftiş kurulu çalışma esasları, insan kaynakları uygulama talimatları vb.... Kurum İçi Mevzuatınızın tümünüseBook ile e-Kitaplaştırabilir ve mobil telefonlardan izlenebilir hale getirebilir, sürekli güncelleyebiliriz. Böylece Kurum İçi Mevzuatınızın son hali her an ve her yerde personelinizin kullanımına hazır hale gelir. Bu sayede zamandan ve masraftan önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. 

    

  • Mevzuat Uyumun e-Kitap ve Mobilleşmesi: Faaliyet gösterdiğiniz alandaki mevzuuattan doğan ve uymanız gereken tüm yükümlülülerin seBook ile e-Kitaplaştırabilir ve mobil telefonlardan izlenebilir hale getirebilir, sürekli güncelleyebiliriz. Böylece mevzuat uyum yükümlülüklerinin son hali her an ve her yerde personelinizin kullanımına hazır hale gelir. Bu sayede zamandan ve masraftan önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

  • Özel seKitap ve seMevzuatlar: Yeni bir proje veya faaliyetleriniz ile ilgili bir hukuk alanını ve bu hukuk alanındaki tüm gelişmeleri yakın takibe almak ister misiniz? Talep ettiğiniz hukuk alanına ilişkin tüm mevzuatları, bu  alanda uymanız gereken tüm yükümlülüleri ve gelişmeleri seBook ile e-Kitaplaştırabilir ve mobil telefonlardan izlenebilir hale getirebilir, sürekli güncelleyebiliriz. Böylece o hukuk alanındaki mevzuat ve tüm gelişmeleri ayrıntılı olarak mobil cihazlarınızdan izleyebilir, bu sayede zamandan ve masraftan önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

seBook ile size özel yayınlar için aşağıdaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.