Sepetim
0 ürün(ler) -

Doğru Hukuk Yayınları
Smart | Elektronik | Uzman | Hukuk Hizmetleri

Gizlilik Politikası Beyanı

Hangi Tür Bilgileri Topluyoruz :

Siparişiniz esnasında girilen kişisel bilgiler (Ad, soyad, e-posta adresi, şifre, şirket adı, adres, telefon) sadece hizmetin verilmesi amacıyla alınmakta olup hizmetin verilmesi için ortaya çıkan gereklilikler, yasal yükümlülükler ve okuyucularımızın onayı dışında kesinlikle başka kişi veya kuruluşlara verilmez ve başka bir amaçla kullanılmaz. Kişisel Bilgilerin kullanılması ve gizlilik konusunda uluslararası alanda kabul edilen kişisel bilgilerin koruma standartlarına uymayı taahhüt etmektedir.

Bilgileri Nasıl Kullanıyoruz:

Kişisel bilgileriniz esas olarak siparişlerinizin alınması, yayın ve hizmetlerimizi sunulması, ödemelerinizin gerçekleştirmesi, yayınlar ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirme amacıyla sizinle irtibata geçilmesi, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek yayın ve hizmetleri önermek, üçünü şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerinin sağlanması, örnek veya deneme yayınların göndermesi, elektronik posta ile bülten gönderilmesi ya da bildirimler ve hatırlatmalarda bulunulması, sorularınızın cevaplanması ve benzeri amaçlarla kullanılabilecektir.

Doğru Hukuk Yayınları, se-Book® uygulaması üzerinde okuyucularımızın aldıkları notları, sonraki versiyonlarda kullanılabilmelerini teminen elektronik ortamda yeni versiyona aktarımını sağlayacaktır. Ancak söz konusu notları bunun dışında başka bir amaçla kullanılamayacak ve notların gizliliğini koruyacaktır.

Soru Yorum® uygulaması ya da başka bir vasıtayla yayınlarımız ile ilgili paylaşımda bulunan okuyucularımızın isimlerine ilgili yayınlarda yer verilebilecektir.

Gizlilik Politikasında Değişiklikler:

Doğru Hukuk Yayınları, gizlilik politikası ile ilgili olarak genel gizlilik taahhüdüne aykırı olmamak üzere önceden haber vermeden zaman zaman bazı değişiklikler yapabilir. Bu sebeple okuyuculara zaman içinde gizlilik politikasını tekrar okumalarını tavsiye ederiz.